Anasayfa
Kullanıcı Girişi
KTÜ Eğitim Komisyonu
PROF. DR. HİKMET ÖKSÜZ
Görevi : Başkan
Çalıştığı Birim : EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.06.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.06.2021 00:00:00
PROF. DR. HALİT KANTEKİN
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : FEN FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.06.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.06.2021 00:00:00
PROF. DR. ASİM KADIOĞLU
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : FEN FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 06.03.2019 00:00:00
Bitiş Tarihi : 06.03.2022 00:00:00
PROF. DR. METİN HÜSEM
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.06.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.06.2021 00:00:00
PROF. DR. GÜRSEL ÇOLAKOĞLU
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : ORMAN FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.06.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.06.2021 00:00:00
PROF. DR. SEMRA ÇOLAK
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : ORMAN FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.06.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.06.2021 00:00:00
PROF. DR. METİN BERBER
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.06.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.06.2021 00:00:00
PROF. DR. BÜNYAMİN ER
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 06.09.2019 00:00:00
Bitiş Tarihi :
PROF. DR. YUSUF SÜRMEN
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.06.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.06.2021 00:00:00
PROF. DR. NEŞE KAKLIKKAYA
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : TIP FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 08.07.2019 00:00:00
Bitiş Tarihi : 08.07.2021 00:00:00
PROF. DR. ERSAN KALAY
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : TIP FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.06.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.06.2021 00:00:00
ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANI İRFAN CANDAŞ
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
Başlama Tarihi : 13.06.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.06.2021 00:00:00
DR. ÖĞR. ÜYESİ VEYSEL ATASOY
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : TRABZON MESLEK YÜKSEKOKULU
Başlama Tarihi : 13.06.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.06.2021 00:00:00