Anasayfa
Kullanıcı Girişi
Akademik Teşvik Düzenleme, Denetleme ve İtiraz Komisyonu
PROF. DR. İSMAİL AYDIN
Görevi : 0
Çalıştığı Birim : ORMAN FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. ŞEVKET ATEŞ
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 14.12.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. MEHMET OKUR
Görevi : 0
Çalıştığı Birim : EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. ASIM ÖREM
Görevi : Başkan
Çalıştığı Birim : TIP FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 07.09.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. RAHMİ YAMAK
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 24.10.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. İFTAHAR KÖKSAL
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : TIP FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. ERTUĞ DÜZGÜNEŞ
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : SÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. ÜLKÜ ELİUZ
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. DİLEK BEYAZLI
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : MİMARLIK FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. ESRA BALTACIOĞLU
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. AHMET SARI
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. HACI DEVECİ
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. NURETTİN YAYLI
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : ECZACILIK FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00
PROF. DR. ASİM KADIOĞLU
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : FEN FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 18.01.2020 00:00:00
PROF. DR. ORHAN DEĞER
Görevi : 0
Çalıştığı Birim : TIP FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 25.07.2018 00:00:00
Bitiş Tarihi : 25.07.2020 00:00:00