Anasayfa
Kullanıcı Girişi
KTÜ Kariyer Merkezi Koordinatörlüğü
PROF. DR. HÜLYA KALAYCIOĞLU
Görevi : Koordinatör
Çalıştığı Birim : ORMAN FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 8.9.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 8.9.2023 00:00:00
ÖĞR. GÖR. SETENAY ŞEVİK
Görevi : Müdür Yardımcısı
Çalıştığı Birim : REKTÖRLÜK
Başlama Tarihi : 11.11.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 11.11.2023 00:00:00
DOÇ. DR. HABİBE ACAR
Görevi : Yönetim Kurul Üyesi
Çalıştığı Birim : ORMAN FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.11.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.11.2023 00:00:00
ÖĞR. GÖR. SETENAY ŞEVİK
Görevi : Yönetim Kurul Üyesi
Çalıştığı Birim : REKTÖRLÜK
Başlama Tarihi : 13.11.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.11.2023 00:00:00
PROF. DR. HÜLYA KALAYCIOĞLU
Görevi : Yönetim Kurul Üyesi
Çalıştığı Birim : ORMAN FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.11.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.11.2023 00:00:00
PROF. DR. MİNE GÖZÜBÜYÜK TAMER
Görevi : Yönetim Kurul Üyesi
Çalıştığı Birim : EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.11.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.11.2023 00:00:00
DOÇ. DR. HABİBE ACAR
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : ORMAN FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 15.10.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 15.10.2023 00:00:00
DR. ÖĞR. ÜYESİ CANAN AKSOY
Görevi : Yönetim Kurul Üyesi
Çalıştığı Birim : OF TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.11.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.11.2023 00:00:00
PROF. DR. MİNE GÖZÜBÜYÜK TAMER
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 15.10.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 15.10.2023 00:00:00
ÖĞR. GÖR. HÜLYA ÇAKIROĞLU
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 15.10.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 15.10.2023 00:00:00
DR. ÖĞR. ÜYESİ UMUT YILDIRIM
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : SÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 15.10.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 15.10.2023 00:00:00
DR. ÖĞR. ÜYESİ CANAN AKSOY
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : OF TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 15.10.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 15.10.2023 00:00:00
ÖĞR. GÖR. DR ZAFER YAVUZ
Görevi : Üye
Çalıştığı Birim : MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 15.10.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 15.10.2023 00:00:00
DR. ÖĞR. ÜYESİ UMUT YILDIRIM
Görevi : Yönetim Kurul Üyesi
Çalıştığı Birim : SÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Başlama Tarihi : 13.11.2020 00:00:00
Bitiş Tarihi : 13.11.2023 00:00:00